چهارچوب درب فلزی اتوبان امام علی چهارچوب درب ضد سرقت اتوبان امام علی

چهارچوب درب فلزی اتوبان امام علی چهارچوب درب فلزی اتوبان امام علیچهارچوب درب فلزی اتوبان امام علی چهارچوب درب فلزی اتوبان امام علی 09122284203 آقای حافظ فولادی-با تخفیف مشاوره رایگان شبانه روزی کارگران مجرب چهارچوب درب فلزی محدوده اتوبان امام علی چهارچوب درب فلزی محدوده اتوبان امام علی چهارچوب درب فلزی منطقه اتوبان امام علی چهارچوب درب ضد سرقت منطقه اتوبان امام علی چهارچوب درب فلزی چهارچوب درب ضد سرقت تولید کننده انواع چهارچوب با نازل ترین قیمت و ارسال به تمام نقاط طراحی و ساخت و قبول سفارشات چهارچوب تولید کننده انواع چهارچوب با نازل ترین قیمت و ارسال به تمام نقاط در اتوبان امام علی طراحی و ساخت و قبول سفارشات چهارچوب در اتوبان امام علی تولید انواع چهار چوب فلری با نرخ اتحادیه تولید انواع چهار چوب درب ضد سرقت در اتوبان امام علی نصب چهار چوب در اتوبان امام علی نصب چهار چوب منزل تولید انواع چهار چوب درب ضد سرقت منزل ساخت چهارچوب درب چوبی.چهارچوب فلزی وزن چهارچوب فلزی درب اتاق قیمت نصب چهارچوب فلزی چهارچوب درب دست دوم.چهارچوب فلزی ساده.تفاوت چهارچوب فرانسوی و مکزیکی چهارچوب فلزی فرانسوی نصب چهار چوب منزل در اتوبان امام علی

چهارچوب درب در واقع آستانه درب است که از دو تیرک عمودی در دو طرف قاب و یک تیرک افقی در سر در و یک تیرک افقی در کف تشکیل شده است.چهارچوب می توان هر شکل و مدل استاندارد یا غیراستانداردی داشته باشد اما نکته مهم جاافتادن درب در آن است در واقع درب باید در چهارچوب جاافتاده و در آن چفت شود.باید توجه داشت که در مورد جاافتادن درب در چهارچوب موضوع استحکام خود درب و استاندارد بودن آن نیز مطرح می شود.
ابعاد و اجزای چهارچوب درب فلزی:درب های ۱.۵ در سایز و ابعاد ۱۵۰*۲۲۰ و چهارچوب درب های دولنگه در ابعاد ۲۲۰*۲۲۰ سانتی متر طراحی و تولید می شوند.این سایز و ابعاد می تواند قطعی نباشد و باتوجه به فضا و محیط طراحی و تولید شود.چهارچوب فلزی

 1. زوار لاستیکی:زوار لاستیکی چهارچوب برای جلوگیری از عبور هوا و گرد و غبار و صدا از بین چهارچوب و لنگه درب طراحی شده ا ست و بر روی تمامی چهارچوب ها وجود دارد.
 2. بدنه چهارچوب:به طور معمول از ورق فلزی ۲ میلی با استحکام بسیار بالا ساخته می شود.این بدنه ها را معمولا با رنگ کوره (الکترو استاتیک)رنگ آمیزی می کنند.
 3. قاب زبانه:قاب زبانه چهارچونب از جنس استیل و بسیار قوی است.در تمام چهارچوب ها از جمله ضد سرقت و معمولی این قاب به جهت نگهداری زبانه قفل ایجاد می شود.در درب های ضد سرقت این قاب ها در چهار نقطه تعبیه می شوند.
 4. ریل موقت جهت نگهداری ساختار چهارچوب:ریل موقت نگهداری باتوجه به لنگه درب طراحی شده و برای نصب دقیق چهارچوب استفاده می شود.
 5. فضای خالی:این فضای خالی برای ثابت نگه داشتن چهارچوب بر روی دیوار است که بصورت معمول با آجر های دیوار قابل چفت شدن است.
 6. لولای درب:که برای درب های ضد سرقت از چهار عدد لولا استفاده شده است و تا ۹۰ درجه باز شدن لنگه قابل مشاهده نمی باشد.

چهارچوب ها می توانند از جنس چوب و فلز ساخته شوندچوب به سبب ارزان ترین و آسان ترین جنس بودن در ساختار چهارچوب در ساخت چهارچوب درب ها پرکاربرد است.مشکل استفاده از چوب این است که با گذشت زمان و تحت فشار امکان دارد دچار پوسیدگی و ترک خوردگی و سست شدن شود.

در گذشته روی پروفیل های چوب یک شیار جهت چفت شدن لنگه درب ایجاد می کردند و با آن چهارچوب چوبی برای درب اتاق می ساختند.با گذشت زمان با توجه به سلیقه مصرف کننده و استفاده از ابزار های جدید در ساخت انواع مدل های پروفیل چوبی عمدتا MDF امکان طراحی و ساخت انواع چهارچوب چوبی برای درب های داخلی فراهم شده است.

ساختار چهارچوب های چوبی با سایر قالب های درب متفاوت است.برخی از چهارچوب های چوبی که با روکشی از فولاد تقویت شده پوشانده می شوند دارای استحکام بیشتری هستند.در بعضی موارد از سایر مواد مانند UPVC فایبر گلاس پشم شیشه و آلومینیوم و یا حتی ترکیبی از چوب و رزین برای استحکام درب استفاده می شود که درب را قابل اطمینان کرده و در افزایش استحکام آن موثر است.

برای نصب آسان درب برخی از درب ها با لولا در بازار برای فروش وجود دارند.این درب های آماده نصب بطور کامل در چهارچوب جا افتاده و مشکلات جانبی را ایجاد نمی کنند.
در ساخت چهارچوب های فلزی درب معمولا از پروفیل فرانسوی ۲ میل استفاده می شود.این پروفیل ها دارای ۲ عدد لولا و جای قفل و زبانه پرسی (فابریکی)است.این چهارچوب ها ویژگی های خاصی از نظر وزن و استقامت و کیفیت دارند.همچنین به روش رنگ پودری الکترواستاتیک با پایه رزین اپوکسی پلی استر با تنوع رنگی بالا پوشانده می شوند تا در آن مقاومت در برابر رطوبت و آسیب دیدگی ایجاد شود.همچنین این رنگ کردن چهارچوب از خطر ایجاد پوسیدگی می کاهد.

معمولا چهارچوب ها بصورت پاشنه دار و بدون پاشنه و یا قدیم دارای کتیبه (شیشه خورد بودن قسمت بالای درب )طراحی می شود و با توجه به نوع و سایز در در هر پروژه ساختمانی تولید می شوند.

انواع چهارچوب فلزی براساس شکل را می بینید.حرف W نشان دهنده وزن یک متر پروفیل بر اساس ورق با ضخامت ۲ میلی متر است.

 1. چهارچوب فلزی زاویه دار همسطح
 2. چهارچوب فلزی ساده تک پله
 3. چهارچوب فلزی سه پله همسطح
 4. چهارچوب فلزی دولبه همسطح
 5. چهارچوب فلزی فرانسوی همسطح
 6. چهارچوب فلزی خم بالا همسطح
 7. چهارچوب فلزی سایه دار همسطح
 8. چهارچوب فلزی سایه دار تک پله غیرهمسطح
 9. چهارچوب فلزی سایه دار دو پله غیر همسطح
 10. چهارچوب فلزی لب گرد بدون پله همسطح
 11. چهارچوب فلزی لب گرد تک پله همسطح
 12. چهارچوب فلزی لب گرد دو پله غیر همسطح
 13. چهارچوب فلزی لب گرد –برعکس همسطح

چگونه چهارچوب فلزی مناسب انتخاب کنیم؟

برای انتخاب چهارچوب فلزی مناسب کار خود برخی نکات بهتر است رعایت شوند.در هنگام خرید چهارچوب فلزی دقت کنید که جنس چهارچوب فلزی را باتوجه به نوع و محل استفاده انتخاب و خریداری کنید.

 1. مطمئن شوید که کیفیت جوشکاری چهارچوب فلزی که خریداری می کنید با حداکثر کیفیت باشد.چراکه مهم ترین عامل در انتخاب چهارچوب فلزی جوشکاری آن است که دارای استحکام و دوام بالایی باشد تا نیازی به تعویض و تعمیر نداشته باشد.
 2. نحوه رنگ آمیزی چهارچوب فلزی نیز یکی از معیارهای انتخاب چهارچوب مناسب است.رنگ کوره ای به دلیل تداوم و استحکام بالاتر نسبت به سایر روش های رنگ آمیزی برای انتخاب چهارچوب اولویت دارد.
 3. اگر چهارچوب انتخابی شما دارای جای قفل باشد در هنگام نصب نیازی برش جای قفل توسط شما نخواهد داشت بنابراین به این موضوع نیز دقت کنید.
 4. یکی از مهم ترین نکات خرید چهارچوب این است که رنگ و طرح چهارچوب فلزی انتخابی متناسب با فضا و محیط باشد.کاهش هزینه و افزایش بهره وری در پروژه های صنعتی از اهمیت بالای برخوردار است.بنابراین از این جهت که قیمت چهارچوب های فلزی باتوجه به وزن آن ها افزایش می یابد انتخاب چهارچوب های سبک هزینه های پروژه را هم از لحاظ پرداخت مبلغ کمتر برای خرید و هم از لحاظ سبکی کلی سازه که منجر به طراحی و مصالح کمتر می شود کاهش می دهد.
 5. یکی از مهم ترین ویژگی های یک معماری قوی تطبیق پذیری یا سازگاری است.بنابراین بهتر است چهارچوبی دارای تطبیق پذیری با طیف وسیعی از درب ها انتخاب کنید.
 6. پلان های چهارچوب انتخابی شما باید با ضخامت دیوار و جایگذاری محیط های مختلف در پروژه همخوانی و هماهنگی داشته باشد.

تفاوت شکل ها و جنس های مختلف چهارچوب چیست؟

ویژگی های یک درب را متریال و اشکال آن تعیین می کند.انتخاب درب و چهارچوبی که علاوه بر زیبایی دارای جنس مقاوم در برابر انواع خرابی ها باشید ارزش صرف هزینه و وقت را دارد.فرم استاندارد یک چهارچوب شکل مستطیل است که دارای استحکام و ساختاری محکم است.چهارچوب ها با تغییر و اضافه کردن زاویه های اضافی تضعیف می شوند.

یکی از تفاوت های مهم جنس های مختلف چهارچوب قدرت و قابلیت رسانایی حرارت به داخل و خارج از محیط است.به عنوان مثال فلز رسانای حرارتی خوبی است و بنابراین چهارچوب های فلزی می توانند مانند یک پل حرارتی بسیار موثر کار کنند اما این رسانای حرارت بودن باعث می شود تا هم گرما را به خود جذب کند و هم باعث از دست دادن حرارت شود.استفاده از عایق های حرارتی بر روی چهارچوب ها علاوه بر ظاهر چشم نواز تا حدود مطلوبی از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.

چوب در مقایسه با فلز رسانای ضعیفی است اما می تواند مانند UPVC پشم شیشه و جنس های مشابه حرارت را در داخل و خارج محیط نگه دارد.

چهارچوب های تخت با روکش MDF همان چهارچوب های استاداندار هستند با این تفاوت که روی چهارچوب فلزی ورق های MDF کار شده است که از نمای بیرونی چهارچوب به صورت چوبی و بسیار زیبا دیده می شود اما از همان استحکام چهارچوب های فلزی برخوردار است.

چهارچوب درب ضد سرقت

معمولا برای درب ضد سرقت و درب داخلی ساختمان از فریم های فلزی با ابعاد متنوع استفاده می شود.ضخامت و عرض فریم درب باتوجه به ضخامت دیوار ساختمان طراحی می شود.از فریم های چوبی برای زیبایی درب های داخل محیط بر روی چهارچوب فلزی استفاده می شود اما برای درب های ورودی از چهارچوب فلزی که دارای قابلیت مقاومت بالا در برابر ضربه را دارد استفاده می شود.

چهارچوب فلزی مورد استفاده برای درب های ضد سرقت از نوع پروفیل به قطر ۲ میلی متر با رنگ الکترو استاتیک و دارای مقاومت بالا هستند که در سه طرح ساده و فرانسوی و تخت با روکش MDF طراحی و تولید می شوند.چهارچوب های ضدسرقت با توجه به محیط در دو قطر متفاوت (۱۴ سانتی متر)برای چهارچوب درب های داخلی و (۱۸ سانتی متر)برای درب های ضد سرقت طراحی و تولید شده و در بازار موجودند.چهارچوب درب ضد سرقت

چه نکاتی در نصب فریم انتظار درب ضد سرقت رعایت کنیم؟

زمان نصب فریم انتظار درب های ضد سرقت باید در پایان عملیات دیوار چینی و قبل از سفید کاری باشد.در ابعاد قوطی مورد استفاده در ساخت فریم انتظار باید با مشاورین این درب ها مشورت کنید اما به طور معمول بهتر است 4*8 سانتی متر باشد.این ابعاد می توانند با توجه به شرایط چهارچوب کمتر باشند.ابعاد داخل به داخل فریم انتظار باید از ابعاد پشت به پشت لنگه درب ضد سرقت به اندازه یک سانتیمتر بزرگ تر باشد.برای مثال اگر ابعاد فریم انتظار 210*105 باشد ابعاد لنگه درب باید یک سانتی متر کوچکتر یعنی209*104 باشد.فریم انتظار را حتما قبل از نصب رنگ آمیزی نمایید که در حین عملیات ساختمانی از زنگ زدگی و خوردگی آن جلوگیری شود.
یکی از مهم ترین نکات نصب فریم انتظار این است که به صورت کاملا تراز و شاقول در محل مورد نظر نصب شود زیرا در صورت تاب افتادن به آن در نصب درب ضد سرقت اشکال ایجاد شده و درب به شکل درست در محل خود قرار نمی گیرد.در زمان نصب فریم انتظار را به وسیله ریسمان ابعاد دو طرف آن را با هم اندازه کرد.در نصب سطح فریم انتظار نسبت به سطح محل نصب باید قسمت پاخور فریم انتظار به طور کامل هم سطح با سطح زمین باشد و بالاتر یا پایین تر نباشد.

چهار چوب فلزی درب چیست؟

محل نصب درب در هر خانه و ساختمانی چهار چوب آن می باشد.امروزه استفاده از چهار چوب های فلزی بسیار متداول شده است و ماننده گذشته از چهارچوب های چوبی استفاده نمی گردد و مهمترین دلیل استفاده از چهار چوب های فلزی دوام و ماندگاری بالای این چهارچوب های می باشد.چهار چوب های فلزی دارای مزایا و معایبی هستند که شرح آن می پردازیم.

چهار چوب های فلزی دارای انواع مختلفی هستند که هر یک با توجه به نوع دربی که قرار است در آن قرار گیرد متفاوت هستند.مهم ترین نکته ای که در هنگام خرید چهارچوب فلزی باید مد نظر داشت جنس چهارچوب فلزی است که باید باتوجه به نوع و محل استفاده انتخاب و خریداری شود.

انواع چهار چوب فلزی چیست؟

مزایای چهارچوب های فلزی چیست؟

1-داوام و ماندگاری بالا 2-رنگ پذیری 3-ماومت در برابر حشرات موذی 4-قیمت پایین

معایب چهار چوب های فلزی چیست؟

1.نصب سخت به ویژه زمان باز سازی نیاز به تخریب و جا زدن شاخک های چهار چوب دارد 2.زنگ زندگی به مرور زمان در اثر آب خوردگی3.وزن بالا 4.قیمت چهار چوب فلزی

چه عوامل متعددی تاثیر گذار در قیمت چهار چوب فلزی هست؟

عوامل متعددی تاثیر گذار در قیمت چهار چوب فلزی هستند که هر یک می تواند تاثیر مهمی در قیمت چهار چوبهای فلزی داشته باشند از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود و نحوه جوشکاری و طرافت کار استادکار جوشکار و جای قفل و ظرافت در برش زدن جای قفل چهار چوب فلزی و قطر فلز بکار رفته در پرفیل چهارچوب ضخامت پروفیل چهار چوب که بین 1 تا 2.5 میلمتر است

چهارچوب چوبی درب

چهار چوب های چوبی اخیرا توسط طراحا دکوراسیون داخلی بسیار مورد توجه قرار گرفته است بسیاری از مصرف کنندگان و طراحان دکوراسیون داخلی چهارچوب درب که از چوب ساخته شده باشد را برای درب های داخلی انتخاب می کنند.در گذشته روی پروفیل چوب یک شیار جهت چفت شدن لنگه درب ایجادمیشد و از این پروفیل چهارچوب چوبی برای درب های اتاق تولید می کردند.ولی امروزه با توجه به تنوع سلیقه مشتریان و استفاده از ابزار های جدید در ساخت انواع مدل های پروفیل چوبی عمدتا MDF امکان طراحی و ساخت انواع چهارچوب چوبی برای درب های داخلی فراهم شده است.

انواع چهار چوب چوبی

 1. چهارچوب چوبی درب اتاق با کف 16 سانتیمتر و بدون شیشه
 2. چهار چوب چوبی درب سرویس بهداشتی و با کف 16 سانتیمتر
 3. چهار چوب چوبی کف 14 سانتیمتر مناسب برای درب سرویس بهداشتی
 4. چهار چوب mdf
 5. روکوب mdf

مزایای چهارچوب های چوبی:زیبایی و در طراحی دکوراسیون داخلی-رنگ پذیری-نصب آسان و بدون نیاز به تخریب-هماهنگی با ساختار درب-وزن پایین

معایب چهار چوب های چوبی:مقاومت پایین تر نسبت به چهار چوب های چوبی مقاومت پایین در برابر حشرات موذی و موریانه قیمت بالا

قیمت چهار چوب چوبی:عوامل متعددی تاثیر گذار در قیمت چهار چوب چوبی هستند که هر یک می تواند تاثیر مهمی در قیمت چهار چوبهای چوبی داشته باشند از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

روش ساخت و هماهنگی رگه های چوب:جای قفلی و ظرافت در ایجاد جای قفل بر روی چهار چوب قطر چوب بکار رفته در چهار چوب ضخامت و نوع پوب بکار رفته در تولید چهار چوب های چوبی

چهار چوب درب pvc:چهار چوب های پی وی سی جدید ترین نوع چهار چوب درب می باشد که داری ویژگی های منحصر به فردی است و در پروژه های جدید ساختمانی چه برای سرویس بهداشتی و چه برای دربهای اتاقی مورد استفاده قرار می گیرید.جنس به کار رفته در ساخت چهار چوب های فلزی از مواد پلیمری می باشد و کاملا ضد آب مقاوم در برابر حشرات موذی اشت.هر محصولی بسته به نوع کاربرد آن دارای مزایا و معایبی می باشد که به شرح آن می پردازیم
انواع چهار چوب pvc:چهارچوب پی وی سی درب اتاق با کف 16 سانتیمتر و بدون شیشه چهار چوب PVC درب سرویس بهداشتی و با کف 16 سانتیمتر چهار چوب PVC کف 14 سانتیمتر مناسب برای درب سرویس بهداشتی

مزایای چهارچوب های PVC:ضد آب بودن به ویژه در مورد دربهای ضد آب رنگ پذیری نصب آسان و بدون نیاز به تخریب.طراحی زیبا وزن پایین

معایب چهار چوب های PVC:مقاومت پایین تر نسبت به چهار چوب های چوبی قیمت بالا

قیمت چهار چوب پی وی سی:عوامل متعددی تاثیر گذار در قیمت چهار چوب پی وی سی هستند که هر یک می تواند تاثیر مهمی در قیمت چهار چوبهای PVC داشته باشند از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

روش ساخت و قالب گیری:جای قفلی و ظرافت در ایجاد جای قفل بر روی چهار چوب ظرافت در ساخت و امکان رنگ پذیری چهار چوب

چهار چوب درب UPVC:چهار چوب های UPVC از جنس آبومینیوم می باشد و جدید ترین نوع چهار چوب می باشد که می توان برای چهار چوب درب اتاقی و سرویس بهداشتی بکار برد.این نوع از چهار چوب های دارای ویزگی های منحصر به فردی است که باعث استقبال بیش از پیش سازندگان به این نوع از چهار چوب های شده است.
انواع چهار چوب UPV:چهارچوب UPVC درب اتاق با کف 16 سانتیمتر و بدون شیشه چهار چوب UPVC درب سرویس بهداشتی و با کف 16 سانتیمتر چهار چوب UPVC کف 14 سانتیمتر مناسب برای درب سرویس بهداشتی

مزایای چهارچوب های UPVC:ضد آب بودن به ویژه در مورد دربهای ضد آب نصب آسان و بدون نیاز به تخریب طراحی زیبا وزن پایین

معایب چهار چوب های UPVC:مقاومت پایین تر نسبت به چهار چوب های چوبی قیمت بالا

قیمت چهار چوب یو پی وی سی:عوامل متعددی تاثیر گذار در قیمت چهار چوب یو پی وی سی هستند که هر یک می تواند تاثیر مهمی در قیمت چهار چوبهای UPVC داشته باشند از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

روش ساخت و پرچ پروفیل ها به هم:جای قفلی و ظرافت در ایجاد جای قفل بر روی چهار چوب ظرافت در ساخت چهار چوب قطر پر.فیل

سئوالاتی که در باره چهارچوب فلزی به ذهن می آید؟

 1. چهارچوب فرانسوی چیست
 2. انواع چهارچوب فلزی
 3. چهارچوب فلزی ساده
 4. چهارچوب فلزی فرانسوی
 5. قیمت چهارچوب فلزی دست دوم
 6. تفاوت چهارچوب فرانسوی و مکزیکی
 7. چهارچوب فلزی رومی
 8. چهارچوب فلزی مکزیکی
 9. فروش چهارچوب فلزی آماده
 10. وزن چهارچوب فلزی درب اتاق
 11. چهارچوب چوبی
 12. تولید چهارچوب فلزی
 13. قیمت نصب چهارچوب فلزی

چگونه چهارچوب فلزی را نصب کنیم؟

در زمان نصب چهارچوب باید توجه شود که بخش بالایی چهارچوب های دارای ارتفاع یکسان باید کاملا تراز باشند.همچنین هر چهارچوب باید به تنهایی نیز تراز باشد.برای تراز کردن بخش بالایی چهارچوب ها یک خط در راهرو که محل جای گرفتن درب و چهارچوب است رسم می گردد.این خط را بر مبنای کف یا سقف ساختمان می کشند.بعد از این کار در تمام قسمت هایی که چهارچوب در آن ها نصب می شود علامت زده می شود.لبه بالایی چهارچوب باید با خط تراز رسم شده در یک ارتفاع قرار بگیرند.بعد از این که محل چهارچوب ها تعیین شد جای شاخک های مربوط به چهارچوب تخلیه می شود و چهارچوب در محل خود جای می گیرد.سپس برای تراز کردن آن اقدام می شود.

برای تراز کردن ابتدا تراز روی ضلع افقی قرار داده می شود.

برای تراز کردن ابتدا تراز روی ضلع افقی قرار داده می شود.این کار به این خاطر صورت می گیرد تا اطمینان حاصل شود که چهارچوب به راست یا چپ کج نباشد.از شاقول نیز می توان برای این کار استفاده کرد.برای این کار شاقول را درون چهارچوب قرار می دهند.

سپس عملیات شاقول کردن سطح های بیرونی انجام می شود.سر چهارچوب باید کاملا عمودی باشد و به جلو یا عقب تمایل نداشته باشد.بعد از این کار محل شاخک های چهارچوب با گچ تثبیت می شود.در مناطق مرطوب بعد از این که چهارچوب نصب شد گچ را در بخش هایی غیر از محل مربوط به شاخک ها مصرف کرده و با استفاده از گوه چهارچوب را به شکل موقتی در محل خود تثبیت می نمایند.سپس محل شاخک ها به کمک ماسه و سیمان محکم می گردد.چهارچوب درب

اگر دو قطر چهارچوب درب به صورت آزاد با هم در تمایس باشند یعنی کار به صورت درست صورت گرفته است.

بعد از این که ماسه سیمان محکم شد و گچ ها در اثر رطوبت هوا سست شدند به کمک تیشه کاری ملات را از جا کنده و برای آزمودن کارهای صورت گرفته و پیشگیری از دوباره کاری به کم ریسمان چهار گوشه چهارچوب را به شکل ضربدر به هم وصل می کنند.اگر دو قطر چهارچوب درب به صورت آزاد با هم در تمایس باشند یعنی کار به صورت درست صورت گرفته است.

برای نصب چهارچوب هایی که کتیبه دارند باید توجه کرد که چهارچوب به صورت کامل به زیر نعل درگاه متصل نشود و دست کم در حدود 1 تا 2 سانتی متر از آن فاصله بگیرد تا اگر ساختمان نشست کرد چهارچوب مورد فشار واقع نشود.اصولا باید کار به نحوی صورت بگیرد که چهارچوب بار ساختمان را تحمل نکند.

کف های دو سمت با یکدیگر در ارتباط خواهند بود.

در صورتی که چهارچوب آستانه داشته باشد باید در زمان نصب ترتیبی به کار رود که رقوم روی آستانه نسبت به کف ساختمان حدود 1 تا 2 سانتی متر بالاتر باشد.این چهارچوب ها زمانی به کار می روند که قرار باشد یک بخش ساختمان از دیگر بخش ها جدا گردد.

از جمله این بخش ها می توان به آشپزخانه حمام و سرویس بهداشتی اشاره کرد.چهارچوب هایی که آستانه ندارند این گونه نصب می شوند که پایین ترین بخش از کف 50 میلی متر پایین تر باشد.در رابطه با نصب چهارچوب مغازه یا درب آپارتمان که معمولا نیاز به محافظ آکاردئونی دارند درب بایستی به سمت داخل نصب شود.در این وضعیت کف های دو سمت با یکدیگر در ارتباط خواهند بود.

چهارچوب های دارای کتیبه:در رابطه با چهارچوب های دارای کتیبه باید توجه داشت که شاخک از بالتی چهارچوب چیزی در حدود 20 تا 30 سانتی متر پایین تر قرار بگیرد تا در زمان کندن محل آن و جایگذاری زیر نعل درگاه تخلیه نشود.

درب ضد سرقت نوعی از درب می باشد که نسب به درب ها معمولی دارای اجزای بیشتری بوده و علاوه بر بیشتر بودن اجزا اجزای مشترک بین درب های معمولی و درب ضد سرقت نیز درای تفاوت هایی می باشد که از مهمترین تفاوت ها می تواند به تقویت کردن اجزا برای بالابردن سطح ایمنی اجزای درب ضد سرقت برای افزایش سطح ایمنی درب اشاره کرد از جمله مهمترین اجزای که در یک درب ضد سرقت می تواند مورد استفاده قرار بگیرد چهار چوب درب ضد سرقت قفل درب ضد سرقت چشمی درکوب ساختار داخلی تقویت شده روکش لولا ها و..اشاره کرد ما در پست های آموزشی قبلی در مورد موارد اشاره شده توضیحات کامی را ارائه داده ایم حالا در این پست آموزشی قصد داریم در مورد یکی از اجزایی که می تواند در امنیت تاثیر گذار باشد یعنی چهارچوب درب ضد سرقت صحبت کنیم.با ما همراه باشید با اطلاعات کامل در مورد این جزء از در ضد سرقت

چهار چوب درب ضد سرقت چیست

چهارچوب درب ضد سرقت در واقع چارچوب اصلی درب می باشد درب روی آن با استفاده از جوش دادن یا با استفاده از پیچ دادن قرار میگیرد.امنیت چهارچوب بسیار مهم است اگر شما قصد خرید یک درب مطمئن را دارید حتما باید توجه داشته باشید که این چهارچوب دارای امنیت کافی باشد و دارای ظربه خوردگی و انحنا نیز نباشد چرا که کوچکترین برا آمدگی در این درب ها می تواند در کارایی کل درب تاثیر گذار باشد.چهارچوب درب ضد سرقت باید به صورت صحیح روی فریم انظار جوش داده شود و اگر در زمان نصب نیز به درستی در جای خود قرار نگیرد و دارای انحنا باشد باز هم می تواند در عملکرد درب تاثیر منفی بگذارد این طور که معلوم می باشد و با توجه به توضیحاتی که ارائه شد توجه به خرید و نصب این جزء از درب بسیار مهم می باشد و هر گونه عیب در این نوع از جزء درب ضد سرقتمی تواند باعث اختلال در عملکرد درب شود

چهارچوب درب ضد سرقت چگونه ساخته می شود

همانگونه که اشاره شد باید چهارچوب درب ضد سرقت دارای امنیت کافی باشد تا سارق با تخریب آن نتواند وارد ساختمان شود.چهارجوب های درب ضد سرقت معمولا توسط فرق های فلزی مقاوم ساخته می شود این ورق ها در گروه دور ناب با استفاده از ورق های دو میل ساخته می شود و با استفاده از رنگ کوره ای این درب ها رنگ می شود شما می تواند رنگ های مختلفی را روی چهارچوب درب قرار بدهید این خاصیت یعنی قرار دادن رنگ های مختلف روی درب با استفاده از رنگ کوره ای امکان پذیر می باشد.رنگ قرار داده شده روی درب اگر از جنس کوره ای باشد دارای مزیت های بسیاری می باشد مثلا اینکه رطوبت نمی تواند روی رنگ تاثیر بدی بگذارد و در صورتی که در دمای بالا مثلا مقابل نور خورشید نیز قرار بگیرد این رنگ ها دچار دگرگونی و خرابی نمی شود.وررق دو میل استفاده شده برای چهار چوب درب ضد سرقت نیز مقاوم می باشد این ورق می تواند از جنس جنس هر فلزی باشد اما معمولا از جنس فلزی از قبل فولاد و استیل که دارای مقاومت بالایی می باشند ساخته و نصب می شود.

چهار چوب درب چوبی

که معمولا از چوب های طبیعی یا فرآورده های چوبی مانند mdf ساخته می شود و برای برخی از درب ها مورد استفاده قرار میگیرد لازم به ذکر می باشد مقاومت این چارچوب ها نسبت به چارچوب های فلزی کمتر بوده و مزانی که امنیت مهم می باشد معمولا از چهارچوب فلزی بیشتر استفاده می شود

نکته مهم این است درب برخی از چهارچوب ها از روکش های چوبی برای زیباتر شدن نمای درب استفاده می کنند به عبارت دیگر چهارچوب اصلی از جنس فلزی می باشد ولی برای زیبایی درب روی چهارچوب فلزی از روکش های ام دی اف و پی وی سی استفاده می شود

اندازه چهارچوب درب ضد سرقت:همانگونه که می دانید اندازه درب های ضد سرقت در بازار در دو مدل استاندارد و غیر استاندارد وجود دارید شما در صورتی که قصد نصب درب ضد سرقت با سایز سفارشی را دارید می توانید از چهارچوب هایی که دارای اندازه استاندارد هستندو معمولا به صورت حاضری درب بازار یافت می شوند استفاده نمایید اما برای درب های سفارشی اگر شما می خواهید چهارچوب استفاده نمایید باید از مغازه هایی که کار تهیه و ساخت چهارچوب را انجام می دهند بخواهید برای شما سایز سفارشی چهارچوب را بسازند

اجزای تشکیل دهنده چهار چوب درب ضد سرقت چیست؟

 1. لولا که معمولا سه عدد می باشد و بدنه اصلی درب روی آن قرار میگیرد
 2. بدنه چهارچوب که معمولا از ورق فلزی دو میل می باشد و با استفاده از رنگ کوره ای رنگش شده است
 3. سوراخ هایی که در برخی از چهارچوب ها در تعداد گوناگون موجود می باشد و برای قفل درب ضد سرقت تعبیه شده است
 4. لاستیک که به عنوان ضد صدا و همچنین ضد گرد و غبار ساخته می شود

قیمت چهارچوب درب ضد سرقت

اگر قصد خرید درب ضد سرقت و یا چهارچوب درب ضد سرقت را دارید می توانید در ساعات اداری و روز های غیر تعطیل با استفاده از شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید و همچنین با استفاده از پشتیبانی واتساپ نیز درب ساعات غیر اداری و روز های تعطیل با ما در ارتباط باشید تا قیمت چهار چوب درب ضد سرقت به همراه اطلاعات کامل در مورد این محصول در اختیار شما قرار بگیرد.لازم به ذکر می باشد به دلیل نوسانات قیمت از قرار دادن قیمت در وب سایت معذوریم

:Published Date:7/20/2024 12:31:20 PM
تلفن تماس فوری چهارچوب درب فلزی اتوبان امام علی چهارچوب درب ضد سرقت اتوبان امام علی